Slider

BETON CIRE?

Beton Ciré, czyli beton woskowany, popularny we Francji, Szwajcarii, Austrii i Niemczech, reklamowany jako „beton z seksapilem” wzbudzający pożądanie zarówno gospodyń domowych, jaki i projektantów wnętrz.

Beton Ciré jest „nie do zdarcia”, nie boi się wody, może być wielokolorowy, jest łatwy i przyjemny w pielęgnacji. Będąc mieszanką cementu i polimerów ma właściwości tradycyjnego betonu. Jest odporny na ekstremalne obciążenia, zachowując zarazem dużą elastyczność. Można go wprowadzać do każdego pomieszczenia, zarówno do kuchni, jak i na salony. Wyjątkowo dobrze sprawdza się w łazienkach oraz pomieszczeniach biurowych, czy salonach wystawowych. Można nim pokryć powierzchnie użytkowe blatów kuchennych, umywalek, mebli, ścian i płyt ceramicznych.

Beton Ciré gwarantuje wyjątkowo wdzięczne tło dla wnętrz, które zachowując atmosferę domowego ciepła, żyją przede wszystkim urodą mebli i obecnością światła. W designerskich loftach beton woskowany zdobył już status klasycznego elementu wystroju.

Beton Ciré jest wylewany lub rozprowadzany szpachlą po odpowiednio zagruntowanej powierzchni w kilku nakładanych kolejno warstwach, które razem osiągają grubość około 3 mm. Praca wykonywana jest ręcznie, dlatego każda powierzchnia zachowuje swoją indywidualną fakturę. Przed końcowym zabiegiem impregnowania i woskowania powierzchnia jest kilkakrotnie szlifowana.

Beton Ciré występuje w kilku odmianach :

  • Beton Ciré ORIGINALE
  • Beton Ciré FLOOR
  • Beton Ciré FLOW
  • Beton Ciré BRUT
  • Beton Ciré METAL STUC
×
Czy chcesz, abyśmy do Ciebie oddzwonili?